Mūsų 28-erių metų darbo patirtis- Jūsų automobilio gedimams spręsti!!!

Vieni pirmųjų nepriklausomoje Lietuvoje pradėjome taisyti automobilius.
Mums automobilis ne tik darbas, bet ir hobis. Nuolat rūpinamės naujausia informacija, diagnostine įranga bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimu.
Per 28-erius metus įgijome neįkainojamos patirties, kuri leidžia išspręsti visus Jūsų automobilio gedimus kokybiškai, greitai ir už sąžiningą kainą!

Šiek tiek apie mus!

BARILA autoservisas veiklą pradėjo dar 1991m.

Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome remontuoti europietiškų automobilių variklius. Ilgą laiką specializavomės tik automobilių variklių remonte. 2004 m. atidarėme specializuotą automobilių servisą, teikiantį visas remonto paslaugas VAG grupės (VW, Audi, Skoda Seat) automobiliams. Nuolat augant klientų kiekiui bei poreikiams, 2008 m. sujungėme Variklių ir VAG servisus į vieną, taip pat papildėme kolektyvą kompetetingais meistrais, užsiimančiais įvairių gamintojų automobilių važiuoklių remontu.

2015 m. gegužę persikėlėme į 800 kv. m. patalpas Verkių g. 50, Vilniuje, kur esame subūrę puikią, patyrusių specialistų komandą: visi meistrai yra įgiję išsilavinimą, leidžiantį užsiimti automobilių remontu. Nuolat domimės naujausia technine informacija, rūpinamės pažangiausia diagnostine įranga ir sekame visas automobilių naujoves.

Per 28-erius metus darbo atsirinkome pačius patikimiausius partnerius, taip pat esame puikiai susipažinę su visais rinkoje siūlomais atsarginių dalių prekiniais ženklais bei jų tiekėjais.
Visa per 28-erius metus mūsų sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti Jums aukščiausią kokybę atitinkančias paslaugas už priimtiną kainą.
Mūsų vertybės – su visais klientais siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, Jūsų pasitikėjimas mums svarbiausias. Keliame sau itin aukštus darbo ir montuojamų atsarginių dalių kokybės reikalavimus. Kiekvienam klientui ir automobiliui skiriame ypatingą dėmesį. Labai džiaugiamės, kad pastovių mūsų klientų automobiliai prižiūrimi pagal mūsų rekomendacijas nesukelia vairuotojams nemalonių staigmenų kelyje.

Mūsų teikiamos paslaugos:

– automobilių techniniai/planiniai aptarnavimai
– paruošimas techninei apžiūrai ir jos praėjimas
– einamasis variklių remontas
– kapitalinis variklių remontas
– važiuoklės ir pakabos remontas
– stabdžių sistemos remontas
– kompiuterinė diagnostika ir elektronikos remontas
– sankabos remontas
– vairo sistemos remontas
– automobilio paėmimas ir pristatymas po remonto
– ilgalaikė automobilio priežiūra
– padangų montavimas, balansavimas, saugojimas

Visas paslaugas atliekame vadovaudamiesi automobilių gamintojų rekomendacijomis.
Teikiamų paslaugų sąrašas nuolatos plečiamas, patikimų partnerių dėka, kokybiškai ir greitai galime išspręsti, bet kokius Jūsų automobilio gedimus.

Patikėkite savo automobilių priežiūrą mūsų profesionalų komandai, kuri  kruopščiai atliks reikiamus darbus, montuos tik patikimas atsargines dalis, pasiūlys Jums visas automobilio priežiūros paslaugas ir sąžiningą kainą!

Automobilis Jūsų – rūpesčiai mūsų.

Telefonas pasiteirauti:

+370 638 137 52

Kilo klausimų? Paskambinkite mums ir mes būtinai jums padėsime!

Dirbame

Darbo dienomis:  08:30 – 18:00
1991
Įkūrėme pirmąjį savo servisą
2004
Praplėtėme teikiamų paslaugų gamą
2015
Siūlome Jums daugiau, geriau, greičiau !