Pateiksime palankiausius Jūsų įmonės automobilių priežiūros pasiūlymus

Puikiai suprantame, kad automobilis įmonei yra labai svarbi darbo priemonė.  Ilgametė mūsų darbo patirtis leidžia Jums pasiūlyti pačius geriausius ir palankiausius bendradarbiavimo pasiūlymus. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų automobiliai dirbtų Jums, o jų priežiūra sukeltų kuo mažiau nepatogumų!

Specialūs pasiūlymai įmonėms

Įmonės automobilių priežiūra ypač svarbi, nes staiga sustojus automobiliui patiriamos ne tik tiesioginės remonto išlaidos, bet ir nukenčia įmonės darbas bei galimas pelnas. Todėl itin svarbu reguliariai tinkrinti įmonės automobilių techninę būklę bei užkirsti kelią galimiems gedimams. Įmonės automobilių patikra turi tapti būtina įmonės automobilių eksploatacijos dalimi.

Barila autoserviso meistrai pasirūpins, kad jūsų įmonės automobilis niekada nesustotų tiesiog darbo metu ir galėtumėte mėgautis komfortiška kelione bei rūpintis tik savo verslo problemomis. Mes užbėgsime visiems galimiems gedimams už akių.

Įmonių automobiliams skiriame ypatingą dėmesį, todėl jums nereikės laukti eilėse ir priimsime jus kaip įmanoma greičiau.

Teikiame specialius pasiūlymus įmonėms, turinčioms kelis automobilius, 10-30 automobilių ar daugiau nei 30 automobilių.

Gaukite specialų pasiūlymą Jūsų įmonės darbuotojų automobiliams!

Dėl papildomos informacijos susisiekite su mumis telefonu +37060950515

Telefonas pasiteirauti:

+370 638 137 52

Kilo klausimų? Paskambinkite mums ir mes būtinai jums padėsime!

Registruokitės dabar!